BUDOWA / USŁUGI BUDOWLANE REMONTY / WYKAŃCZANIE

Usługi Wysokościowe Extreme Work

Usługi Wysokościowe Extreme Work

OFERTA

Oferta obejmuje mycie okien jak i elewacji zewnętrznych. W tym zakresie usług prace mogą obejmować mycie powierzchni okiennych, framug oraz elewacji zewnętrznych. Dysponujemy najlepszymi środkami czyszczącymi dostępnymi na rynku. Cena usługi uzależniona jest od wielkości powierzchni (okna) oraz od wielkości i rodzaju powierzchni (elewacje zewnętrzne).

Oferta obejmuje ocieplanie ścian w miejscach, w kórych utrudniony jest montaż rusztowania.

Oferta objemuje montaż siatek antyptakowych oraz kolcy.

Zakres usług obejmuje szereg drobnych prac budowlanych od wkręcania otworów, wiercenia, gipsowania powierzchni itp. W tym zakresie usług wykonujemy najprostsze prace budowlane, w miejscach trudno dostępnych, szczególnie na dużych wysokościach

Sprzątnie budynków - z zewnątrz, jak i wewnątrz. Usługa ta polega na utrzymaniu czystości na zewnątrz budynków, lub całego kompleksu budynków. Są to głównie prace związane z odśnieżaniem, usuwaniem liści, utrzymywaniem w czystości placów zabaw dla dzieci, miejsc dojazdowych i chodników. Wewnątrz budynków, to głównie usługi polegające na myciu klatek schodowych, myciu okien.

Nasza oferta obejmuje przygotowanie elewacji pod tynkowanie (skuwanie, gruntowanie), tynkowanie oraz malowanie elewacji zewnętrznych budynków oraz wszelkich powierzchni metalowych. Oferta obejmuje również oczyszczanie z rdzy - blach, dachów, rynien, okien. Naszym atutem jest możliwość wykonywania tego typu prac na dowolnych wysokościach, w bardzo specyficznych miejscach - trudno dostępnych - na poddaszach, stromych dachach i innych miejscach, które wymagają odpowiednich kwalifikacji. Przed wykonaniem pracy sporządzamy kosztorys robót.

Usuwanie sopli - tego typu usługę wykonujemy w pakiecie łącznie z odśnieżaniem. Usługa wyceniana jest indywiualnie, głównie zależy od miejsca dostępu (strome, utrudnione miejsca dostepu), miejsca lokalizacji budynku (ścisłe centrum, obrzeża miasta).

Montaż banerów: oferta obejmuje prace związane z montażem banerów i szyldów reklamowych. W tym zakresie usług wykonujemy montaż dowolnej wielkości banerów, szyldów i innych rodzajów form reklamowych, szczególnie na wysokich budynkach lub miejscach specjalnie do tego przeznaczonych.

 Odśnieżamy wszystkie rodzaje dachów, rozpoczynając od stromych powierzchni, do zwykłych poziomych dachów gdzie najczęściej gromadzi się śnieg. Atutem naszym jest sprawność i szybkość wykonanej usługi. Ze względu na specyficzny charakter tej usługi cena uzależniona jest od rodzaju dachu, rodzaju pokrywy śnieżnej (puch czy zlodowacenie) czy grubości pokrywy.

Oferujemy usługi transportowe: przewóz gruzu, drewna, złomu.


KONTAKT

CECHY

Firma Usługi Wysokościowe Extreme Work świadczy następujące usługi:
  • prace wysokościowe
  • transport samochodowy
  • wywóz gruzu
  • ocieplenia

MAPA

USŁUGI W POBLIŻU


Copyrights © Polcern Sp. z o.o. 1995 - 2019 | Kontakt | Dodaj Firmę
Baza zawiera 6011 firmy budowlane i remontowe (aktualizacja: 21.6.2019 6:04)