BUDOWA / USŁUGI BUDOWLANE REMONTY / WYKAŃCZANIE

Katalog firm budowlanych i remontowych w Polsce.

(c) Copyright 1996 - 2010 Wszelkie prawa zastrzeżone Polcern Sp. z o.o.

Informacje prezentowane w serwisie www.budowaremont.net podlegają ochronie Ustawy o ochronie baz danych,której naruszenie podlega sankcjom art.11 i art.12 tej ustawy. Cały serwis polega ochronie Ustawy o prawie autorskim.

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE / ALL RIGHTS RESERVED

Ani w całości, ani żadna część niniejszej publikacji nie może być przedrukowywana, powielana lub odtwarzana jakąkolwiek techniką bez pisemnej zgody właściciela praw autorskich - Polcern Sp. z o.o..

Na stronach prezentujących poszczególne obiekty Polcern Sp. z o.o. zamieszcza tylko aktualne informacje, przekazane i uzgodnione z właścicielami obiektów. Znaki firmowe i fotografie prezentowane są na zlecenie właścicieli obiektów. Prezentujemy tylko elementy graficzne otrzymane od właścicieli obiektów, bądź wskazane jako ich własność i prezentujemy je za ich zgodą i na ich odpowiedzialność. Gdyby ktokolwiek zauważył, że naruszone zostały jego bądź innych znanych mu osób prawa autorskie to prosimy o jak najszybszy kontakt bezpośrednio z właścicielem obiektu celem wyjaśnienia wątpliwości. Adresy i telefony właścicieli znajdują się na prezentowanych stronach.

Informujemy również, że dotychczas zostały udowodnione dwa przypadki naruszenia praw autorskich Polcern Sp. z o.o. poprzez nielegalne kopiowanie informacji. W obu przypadkach na mocy prawomocnego wyroku serwisy prezentujące informacje nielegalnie skopiowane zostały zamknięte, a ich właściciele ukarani wysoką grzywną.


Copyrights © Polcern Sp. z o.o. 1995 - 2024 | Kontakt | Dodaj Firmę
Baza zawiera 7788 firmy budowlane i remontowe (aktualizacja: 13.6.2024 6:03)