BUDOWA / USŁUGI BUDOWLANE REMONTY / WYKAŃCZANIE

PBHU Dobry Klimat24 Mieczysław Łabik

PBHU Dobry Klimat24 Mieczysław Łabik

OFERTA

Podstawowym zakresem działalności firmy jest oferowanie usług i towarów mających na celu poprawienie w bardzo znaczący sposób jakości wdychanego przez nas powietrza w domach i miejscach pracy, gdzie spędzamy większość czasu. Dostarczając profesjonalnych urządzeń takich jak: centralne odkurzacze, układy wentylacji, klimatyzacji oraz oczyszczacze, osuszacze i nawilżacze powietrza, chcemy sprostać Państwa wymaganiom. Zastosowanie ich spowoduje, iż problemy z wilgocią, brakiem świeżego powietrza, alergią, wysoką temperaturą latem, zbyt szczelnym domem zostaną w dużej mierze usunięte.

Oferowane przez nas produkty są inwestycją na wiele lat, dlatego też ich producentami są sprawdzone i renomowane firmy o wieloletnim doświadczeniu, których jakość została zweryfikowana przez klientów na całym świecie.
Podczas prac montażowych posługujemy się profesjonalnymi narzędziami, dlatego też wykonywane przez nas prace będą przebiegały sprawnie i czysto. Możliwy jest również samodzielny montaż przy naszych bezpłatnych konsultacjach.
Przy wykonywaniu większych zleceń przyjmujemy zamówienia z terenu całego kraju.

KONTAKT

CECHY

Firma PBHU Dobry Klimat24 Mieczysław Łabik świadczy następujące usługi:
  • instalacje klimatyzacji
  • osuszanie

MAPA

USŁUGI W POBLIŻU


Copyrights © Polcern Sp. z o.o. 1995 - 2018 | Kontakt | Dodaj Firmę
Baza zawiera 5979 firmy budowlane i remontowe (aktualizacja: 10.12.2018 6:01)