BUDOWA / USŁUGI BUDOWLANE REMONTY / WYKAŃCZANIE

KONSORCJUM STALI Sp. z o.o.

KONSORCJUM STALI Sp. z o.o.

OFERTA

Konsorcjum Stali S.A. zbudowaliśmy dzięki umiejętności współdziałania. Rozpoczynaliśmy 20 lat temu od handlu materiałami budowlanymi i stalą. W grudniu 2007 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2008 roku połączyliśmy się z firmą Bodeko Sp. z o.o. tworząc jeden duży podmiot - Konsorcjum Stali.

Dzięki temu, że wciąż inwestujemy, możemy być wkrótce największym dystrybutorem stali w Polsce. Mamy dziesięć oddziałów handlowych: dwa w Warszawie (Ursus, Bielany), w Białymstoku, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Sępólnie Krajeńskim, Wrocławiu, Zawierciu oraz w Zielonce koło Warszawy. Dysponujemy też czterema zakładami produkcji zbrojeń budowlanych (dwa w Warszawie, jeden
w Poznaniu i jeden we Wrocławiu), a także dwoma zakładami konstrukcji stalowych: Warszawa Rembertów oraz Polcynk Sp. z o.o. w Radomiu.
W najbliższym czasie planujemy uruchomienie zakładów produkcji zbrojeń budowlanych Gdańsku, Krakowie i Lublinie oraz rozbudowę centrum serwisowego cięcia blach w Krakowie. Już teraz działają otwarte biura handlowe w Gdyni, Szczecinie i Rzeszowie.

Jesteśmy profesjonalistami. Nasza nowoczesna baza magazynowa i najnowsze maszyny pozwalają na szybką realizację zamówień. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i dostarczamy towar na terenie całego kraju. Dzięki temu, że jesteśmy dużą i wiarygodną firmą, oferujemy wyroby najwyższej jakości po przystępnych cenach.

Z lokalnego lidera wyrastamy na jednego z największych dystrybutorów stali w kraju. Nasz sukces to nie tylko zasługa kilku działających samodzielnie przedsiębiorców, którzy potrafili połączyć siły, by stworzyć większą i lepiej zarządzaną firmę. To też zasługa naszych klientów, którzy wybrali Konsorcjum Stali. Dziękujemy Wam za dotychczasową współpracę i okazane zaufanie. Rozwijamy się dzięki Wam i rozwijamy się dla Was.

KONTAKT

CECHY

Firma KONSORCJUM STALI Sp. z o.o. świadczy następujące usługi:
  • konstrukcje stalowe
  • rusztowania

MAPA

USŁUGI W POBLIŻU


Copyrights © Polcern Sp. z o.o. 1995 - 2018 | Kontakt | Dodaj Firmę
Baza zawiera 5979 firmy budowlane i remontowe (aktualizacja: 13.12.2018 6:02)