BUDOWA / USŁUGI BUDOWLANE REMONTY / WYKAŃCZANIE

Komfort i Relaks

Komfort i Relaks

OFERTA

Firma  Komfort & Relaks  to dwunastoletnie doświadczenie w zakresie projektowania, budowy i wykonastwa basenów kąpielowych. Celem firmy jest kompleksowa obsługa klienta od momentu powstania pomysłu o basenie, poprzez projekt, realizację, aż do kąpieli w kryształowo czystej i ciepłej wodzie.

Baseny kąpielowe, gotowe
Konstrukcja oparta na nierdzewnym, trwałym i mocnym arkuszu blachy. Blacha pokryta dopasowaną do wymiarów i kształtu wykładziną PCV o grubości 0,6mm. Ograniczenie związanych z basenem prac budowlanych. Wykonane są w dwóch głębokościach: 1,5 i 1,2 m. Możliwość "postawienia" basenu o głębokości 1,2 m na powierzchni ziemi.

Alkorplan 2000
Wykładzina PCV Alkorplan 2000 pozwala na stworzenie basenu o dowolnym wymarzonym kształcie i głębokości. Wytwarzana przez kalandrowanie dwuwarstwowa wykładzina PCV 1.5 mm uzbrojona siateczką poliestrową oraz uszlachetniona akrylem dla zwiększenia wytrzymałości jest doskonałym wykończeniem niecki basenu.

Wanny z hydromasażem i urządzenia do masażu wodnego, jakuzzi
Polecamy państwu szeroki wachlarz urządzeń do hydromasażu. Znajdziecie u nas wanny o różnych wymiarach, kształtach, kolorach. Każda z nich to połączenie piękna, funkcjonalności i ergonomii.

KONTAKT

CECHY

Firma Komfort i Relaks buduje:
  • obiekty sportowe
Firma Komfort i Relaks posiada specjalistów:
  • geodeta

MAPA

USŁUGI W POBLIŻU


Copyrights © Polcern Sp. z o.o. 1995 - 2020 | Kontakt | Dodaj Firmę
Baza zawiera 7788 firmy budowlane i remontowe (aktualizacja: 25.2.2020 6:13)