BUDOWA / USŁUGI BUDOWLANE REMONTY / WYKAŃCZANIE

EURYTHMIA

EURYTHMIA

OFERTA

INDYWIDUALNE PROJEKTY DOMÓW JEDNORODZINNYCH
Proponujemy współczesne projekty domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej już od 80m2. Przy projektowaniu zwracamy szczególną uwagę na układ funkcjonalny poszczególnych pomieszczeń oraz komfort życia przyszłych domowników, nie zapominając również o jego kontekście w otoczeniu.
Ogromny nacisk kładziemy na energooszczędność poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii, materiałów oraz produktów. Budowa domu energooszczędnego zaczyna się już od wyboru działki oraz projektu. Aby maksymalnie wykorzystać źródła energii z natury potrzebne jest m.in. odpowiednie usytuowanie budynku wobec stron świata, ukształtowanie bryły budynku w sposób eliminujący mostki cieplne, zaplanowanie funkcji, zaprojektowanie przeszkleń a także ukształtowanie zieleni ogrodowej.

REMONTY ŁAZIENEK, KUCHNI ... (PROJEKT + EKIPA)
Oferujemy usługi w zakresie projektu wnętrz i nadzoru autorskiego. Współpracujemy z ekipami budowlanymi oraz fachowcami tj. hydraulikami, elektrykami.
Przy pierwszym spotkaniu przeprowadzamy ogólną inwentaryzację remontowanych pomieszczeń (+ dokumentacja fotograficzna). Następnie otrzymują Państwo przewidywane koszty remontu: materiałów oraz robocizny.
Po akceptacji wyceny przedstawiamy projekt wnętrz oraz szczegółowy kosztorys. Pomagamy klientom przy zakupie proponowanych materiałów i produktów, tak aby nie został przekroczony budżet. Nadzorujemy prace remontowe bez angażowania klientów.

REALIZACJE

dom jednorodzinny Dom o nowoczesnej bryle w kształcie litery H, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Projekt domu przewiduje rozdzielenie części dziennej (budynek parterowy) od części prywatnej domowników (budynek dwukondygnacyjny) za pomocą łącznika, który stanowi również główne wejście do domu. Część dzienna z kuchnią i jadalnią (37,7m?), salonem (36,0 m?), wc (2,4 m?) oraz dodatkowym pokojem / pracownią (19,3 m?) została zlokalizowana w parterowym budynku, z którego istnieje szereg wyjść na rozległy, zewnętrzny, drewniany taras. Natomiast w budynku dwukondygnacyjnym w parterze zlokalizowano garaż na dwa samochody (40,0 m?), kotłownię / pralnię (10,8 m?), sypialnie główną (19,0 m?) z odrębną garderobą (5,6 m?) i łazienką (7,0 m?) oraz schody prowadzące na 1 piętro, pod którymi umieszczono garderobę (5,0 m?). Na piętrze znajdują się dwie sypialnie (23,2 m? i 32,0 m?) wraz z odrębną garderobą (5,6 m?) i łazienką (5,4 m?), z których można wyjść na tarasy (8,8 m? i 9,0 m?).
pokój hotelowy - projekt wnętrz
apartament - projekt wnętrz
dworek dom dwupokoleniowy Dom przeznaczony dla rodziny dwupokoleniowej o łącznej liczbie co najmniej 7 osób. Prosta bryła nawiązuje do dworu polskiego, zaprojektowana ze szczególnym uwzględnieniem symetrii i złotego podziału odcinka. Dwór parterowy z użytkowym poddaszem oraz nieużytkowym strychem, bez piwnicy. Rzut budynku zaprojektowany został w kształcie prostokąta. Główne wejście do dworku zostało zaakcentowane przez portyk w kształcie wolego oka. Natomiast od strony ogrodu na tej samej osi zaprojektowano wyjście do ogrodu wraz z drewnianym tarasem i ażurowym zadaszeniem. Dach dwuspadowy z naczółkami o nachyleniu 45 stopni. Od strony frontowej (płn-wsch) i ogrodowej (płd-zach) zaprojektowano po dwa duże wole oka. Ściany zewnętrzne pokryte zostały białą cegłą klinkierową, natomiast dach gontem iglastym, stolarka zewn. drewniana. Układ funkcjonalny: Na osi głównego wejścia znajduje się hol reprezentacyjny wraz z wygodną klatką schodową umieszczoną nieco z boku. Z holu bezpośrednio można dostać się do salonu, a następnie wyjść na zewnętrzny taras. Na parterze została wyodrębniona osobna strefa dla starszej pary (dziadków), którzy mają do dyspozycji własny pokój dzienny 12m2, sypialnię 15m2, łazienkę 6,5m2 i obszerną kuchnię wraz z jadalnią 16m2. Tę część domu zaprojektowano tak, aby w przyszłości swobodnie mogła poruszać się tam osoba na wózku inwalidzkim. W pozostałej części domu na parterze zaprojektowano salon z jadalnią o pow. 43m2 wraz z kominkiem, z którego można dostać się do głównej kuchni 16m2. Kolejne dojście do kuchni prowadzi przez spiżarnię 6m2. Z holu za pomocą niewielkiego korytarza można dostać się do pozostałych pomieszczeń: kotłowni 9,7m2, łazienki 5m2 oraz siłowni 20m2. Natomiast na poddaszu znajduje się sypialnia rodziców 20,0m2 oraz trzy sypialnie dla dzieci o pow. około 20m2 każda. Sypialnia rodziców połączona jest z obszerną łazienką 7,5m2. Dwie sypialnie dziecięce dzielą jedną łazienkę, która znajduje się po przeciwnej stronie domu. Natomiast do trzeciej łazienki zapewniono dostęp z holu. Zaprojektowano jeszcze dwie garderoby, które przynależą do dwóch sypialni dziecięcych. Z tej kondygnacji można się dostać na nieużytkowy strych, który pełni funkcję pomieszczenia gospodarczego. Garaż jako osobny budynek został zaprojektowany w innej części działki. pow. zabudowy: 233,0m2 pow. użytkowa: 304,0m2 wysokość do kalenicy: 9,17m szer. frontu dworu: 19,50m min. szer. działki: 27,5m

KONTAKT

CECHY

USŁUGI W POBLIŻU


Copyrights © Polcern Sp. z o.o. 1995 - 2019 | Kontakt | Dodaj Firmę
Baza zawiera 6001 firmy budowlane i remontowe (aktualizacja: 26.3.2019 6:09)