BUDOWA / USŁUGI BUDOWLANE REMONTY / WYKAŃCZANIE

Dekor Marmo

Dekor Marmo

OFERTA

STIUK WENECKI - Raffaello Decor Stucco jest masą wapienną o idealnie gładkiej powierzchni imitującą naturalny marmur. Charakteryzuje się dużą odpornością na zarysowania i zmywanie, przez co można go stosować w miejscach komunikacyjnych tj. korytarze czy klatki schodowe. Rafaello umożliwia aktywne oddychanie i naturalną dyfuzję wilgoci dzięki zawartości wapna zapobiega powstawaniu pleśni i rozwojowi bakterii.

Raffaello Madreperlato jest materiałem opracowanym specjalnie jako uzupełnienie do Raffaello Decor Stucco, jest równie gładki jak stiuk, różni się poświatą, jaką nadają cząsteczki perłowe. Stosuje się go w miejscach widocznych np. salon, hol, dzięki swojej idealnej gładkości nadaje wnętrzu przestrzeni, a w połączeniu z odpowiednim oświetleniem poświata perłowa daje wrażenie nakładającego się drugiego koloru.

Coccio Antico jest materiałem z wapna gaszonego z domieszką cząsteczek terakoty, strukturą przypomina stiuk, lecz różni się wyglądem antycznym, jaki nadają roztarte drobinki terakoty. Stosowany może być w pomieszczeniach stylowych jak również nowoczesnych. Jest wyrobem posiadającym zdolność dyfuzji, bezwonny, nietoksyczny, niepalny, przyjazny dla środowiska i otoczenia.

Coccio Cemento podobnie jak wyżej jest naturalną masą wapienną o podobnej strukturze i charakterystyce. Różnica polega na domieszkach, jakie znajdują się w materiale. Nadaje się idealnie do wykańczania ścian pomieszczeń rustykalnych a także obróbki kolumn czy kominków.

Kreos jest produktem umożliwiającym osiągnięcie w szybki sposób efektów antycznych jak i nowoczesnych. Przy użyciu odpowiedniego narzędzia i zręczności wykonawcy można osiągnąć wiele faktur dekoracyjnych. Wysoce odporny na zmywanie i zarysowania nadaje się do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu jest przyjazny dla środowiska.

Travertino Romano jest zaprawą, która powstała z mielonego marmuru przeznaczoną do wnętrz jak i na zewnątrz. Przy odpowiedniej technice nakładania pozwala uzyskać efekt zbliżony do naturalnego Travertynu. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża, który tworzy z nią jednolitą całość. Stosuje się go na kolumnach kominkach, w połączeniu z techniką boniowania tworzy wrażenie nakładających się bloków kamiennych.

Ottocento Antico Velluto to materiał, który pozwolił na połączenie nowych technologii w produkt dający efekt tkaniny, jakim jest aksamit. Ottocento jest produktem pozwalającym na osiągnięcie wysokiej jakości efektów dekoracyjnych połączenia matu i zarazem połysku. Stosowany głównie w salonach i sypialniach nadaje wnętrzu przytulności i ciepła.

Multidecor pozwala uzyskać efekty klasyczne jak i nowoczesne to materiał występujący w trzech odmianach perłowym, półmatowym i matowym. Przy użyciu odpowiedniego narzędzia tj. szpachelka, tampon, pędzel czy gąbka morska oraz wprawnej ręce wykonawcy mamy możliwość uzyskania niepowtarzalnego wystroju wnętrza. Stosowany w miejscach kontaktu z wodą np. łazienka czy kuchnia. Jest zmywalny i odporny na pleśń a dzięki dodatkom perłowym umożliwia uzyskanie ciekawych rozwiązań dekoracyjnych.

Pallas jest dekoracyjną farbą jednobarwną o jedwabistym wyglądzie nawiązuje do dawnych atłasowych obić w pałacach całego świata.

Encanto to łatwa w nakładaniu wodna farba dekoracyjna w zamierzeniu przypominająca złocenia. Ten nowy sposób dekorowania ścian pozwala uzyskać występowanie interesujących mieniących się złotem refleksów, zmieniających się w zależności od kąta padania światła

Veldecor jest półkryjącą farbą dekoracyjną przeznaczoną do wnętrz i na zewnątrz. Nakładając ją pędzlem czy rękawicą możemy uzyskać efekt naśladujący dawne tynki bolońskie. Właściwości oraz skład sprawiają, że stosowanie, Veldecoru zalecane jest przy konserwacji zabytków i budowli reprezentacyjnych.

Duca Di Venezia farba dekoracyjna pozwalająca uzyskać powierzchnię charakteryzująca się cieniowaniami wynikającymi z różnego natężenia koloru. Produkt jest bezwonny, nietoksyczny przyjazny dla otoczenia.

KONTAKT

CECHY

Firma Dekor Marmo świadczy następujące usługi:
  • projektowanie wnętrz
  • dekoracja wnętrz

MAPA

USŁUGI W POBLIŻU


Copyrights © Polcern Sp. z o.o. 1995 - 2019 | Kontakt | Dodaj Firmę
Baza zawiera 5986 firmy budowlane i remontowe (aktualizacja: 17.2.2019 6:09)