BUDOWA / USŁUGI BUDOWLANE REMONTY / WYKAŃCZANIE

Artmar Centrum Parkieciarza

Artmar Centrum Parkieciarza

OFERTA

strona główna » Oferta » Podłogi drewniane

Podłoga jest najważniejszym elementem mieszkania, jest istotną częścią indywidualnej, domowej atmosfery. Kolor, wzór i kompozycja zastosowanych na podłodze materiałów wpływa na estetyczny odbiór wnętrza.
Podłoga drewniana sprawia, iż w mieszkaniu panuje wyjątkowo przyjemny i nobliwy klimat, nadający charakter naszemu wnętrzu. Z jednej strony ciepła powierzchnia, z drugiej zaś unikalna budowa w postaci ciekawego usłojenia.
Podłoga drewniana zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną, jest wytrzymała na odkształcenia oraz na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki higroskopijności drewna posiada zdolność naturalnej regulacji mikroklimatu wnętrza, w którym jest zainstalowana. 
Podłoga drewniana jest ponadczasowa i nie ulega trendom mody. Duża wytrzymałość i uniwersalność zastosowania sprawia że posadzka drewniana cieszy się dużym powodzeniem od wielu lat.
 
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wszystkie gatunki parkietów krajowych, europejskich oraz egzotycznych. Nasza podłoga drewniana zaspokoi najbardziej wyszukane gusta i style urządzania. Oferujemy zarówno jasne podłogi, które dodają wnętrzom lekkości i przestronności takie jak jesion, klon czy buk; klasyczne gatunki drewna jak dąb, czereśnia; a także ciemne, nasycone drewno jak merbau, sucupira, dąb wędzony czy wenge, które wprowadzają do wnętrza wrażenie przytulności.
W naszej ofercie znajdą Państwo także parkiet przemysłowy, który swym wyglądem z pewnością wzbogaci niejedno wnętrze.
 
Podłoga drewniana wprowadza do wnętrza naturalne piękno, które cieszy przez długie lata. Zdajemy sobie sprawę iż podłoga drewniana jest wielopokoleniowym elementem wnętrza dlatego służymy swoją fachową radą i naszym doświadczeniem
    
 
CHARAKTERYSTYKA PODŁÓG DREWNIANYCH:
piękno, naturalność, twardość, wysoka odporność na destrukcję biologiczną, dobry izolator termiczny, izolator akustyczny, naturalny regulator wilgotności powietrza, produkt nie wywołujący alergii.

KONTAKT

CECHY

Firma Artmar Centrum Parkieciarza świadczy następujące usługi:
  • stolarka / stolarz
  • cyklinowanie
  • układanie parkietu
  • układanie paneli

MAPA

USŁUGI W POBLIŻU


Copyrights © Polcern Sp. z o.o. 1995 - 2020 | Kontakt | Dodaj Firmę
Baza zawiera 7788 firmy budowlane i remontowe (aktualizacja: 18.2.2020 6:09)